1+1 ne shitje ne Don Bosko, afer Credins Bank

2023-06-19 10:14   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 449

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 €


Disponojme per shitje apartament 1+1 ne Don Bosko, afer Credins Bank, me siperfaqe neto 65m2 dhe bruto 75m2, kati i 7 me ashensor
Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Shitet si ne foto
105.000€
Disponon certifikate pronesie

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament