1+1 ne shitje ne Misto Mame, rruga Besim Alla

2023-06-13 10:12   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 424

Vendodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni


Disponojme per shitje apartament 1+1 ne Misto Mame, rruga Besim Alla, me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 59.3m2, kati i 6 (jo i fundit) me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon
Dokumentacion i rregullt hipotekor
Apartamenti shitet si ne foto
75.000€

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament