1+1 ne shitje ne Porcelan, afer tv Klan

2023-06-17 09:10   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 444

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 78 000 €


Disponojme per shitje apartament 1+1 ne Porcelan, afer TV Klan, me siperfaqe neto 60.2m2 dhe bruto 67.5m2, kati i 7 me ashensor
Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon

78.000€

Orientimi: Lindje

Shitet si ne foto

Disponon certifikate pronesie

Informacione shtese

Siperfaqja
67
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament