1+1 ne shitje ne Yzberish, afer KMY

2023-06-10 08:01   Real Estate   Tirana   370 views Reference: 419

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 70 000 €


Disponojme per shitje apartament 1+1 ne Yzberish, afer KMY, me siperfaqe bruto 70.3m2 dhe neto 60.7m2, kati i 4 banim (pallat i mirembajtur i vitit 2013)

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, ballkon, korridor shperndares dhe tualet

Me certifikate pronesie

70.000 Euro i padiskutueshem

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament