1+1 per qira afer Pediatrise te rruga Kongresi i Manas

2023-06-14 17:39   Real Estate   Tirana   241 views Reference: 438

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 280 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te rruga Kongresi i Manastirit, afer Pediatrise, me siperfaqe 60m2, kati i 2 ne pallat te vjeter

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe korridor shperndares

Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto

30.000 Lek/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament