1+1 per qira ne Ali Dem, afer Fax News

2023-06-15 12:17   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 440

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Disponojme per qira apartament 1+1 ne Ali Dem, afer Fax News, me siperfaqe 60m2, kati i 3 ne pallat te vjeter

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi dhe tualet

Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto

300 Euro/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament