1+1 per qira ne Don Bosko, 300 euro

2023-06-28 13:24   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 471

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Disponojme per qira apartament 1+1 ne Don Bosko, afer kompleksit Fiori di Bosko, me siperfaqe 60m2, kati i 6 me ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto

300 Euro/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament