1+1 per qira ne Misto Mame, afer Helios

2023-06-19 14:37   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 452

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te rruga e Elbasanit, afer ish 7-xhuxhave, me siperfaqe 78m2, kati i 3

Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

350€/Muaj

Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicionere ne te dyja ambientet

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament