1+1 per qira ne Misto Mame, rruga Besim Alla

2023-06-13 10:19   Real Estate   Tirana   29 views Reference: 425

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 330 €


Disponojme per qira apartament 1+1 ne Misto Mame, rruga Besim Alla, me siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 59.3m2, kati i 6 (jo i fundit) me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon
Dokumentacion i rregullt hipotekor
Apartamenti ofrohet si ne foto
Orientimi Jug-Perendim
35.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament