1+1 per qira ne Porcelan, afer UET

2023-06-29 11:17   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 473

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Disponojme per qira apartament 1+1 ne Porcelan, afer UET, me siperfaqe 60m2, kati i 1 ne pallat

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore

400 Euro/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament