1+1 per qira ne Unaze te Re, kompleksi Sima Com

2023-06-14 17:07   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 437

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 370 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te Unaza e Re, kompleksi Sima Com, me siperfaqe 83m2, kati i 3 me ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore

40.000 Lek/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
83
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament