1+1 per qira te 21 Dhjetori, kompleksi Kontakt

2023-06-30 16:31   Real Estate   Tirana   84 views Reference: 478

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 410 €


Ofrojme per qira apartament 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit, kompleksi Kontakt me siperfaqe 60 m2, kati i 6 me ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Ofrohet teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.

45000 Lek/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament