1+1 per qira te Brryli, afer pasticeri Tito

2023-06-16 17:01   Real Estate   Tirana   27 views Reference: 443

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Disponojme per qira apartament te Brryli, afer pasticeri Tito, me sip 55m2, kati i 3 ne pallat ekzistues

Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi dhe tualet

Ofrohet i mobiluar si ne foto

400€/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
55
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament