1+1 per qira te ish tregu elektrik

2023-06-19 13:09   Real Estate   Tirana   263 views Reference: 451

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Disponojme per qira apartament 1+1 afer shkolles se baletit me siperfaqe 67m2, kati i 2 me ashensor

Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

500€/Muaj

Ofrohet i mobiluar si ne foto

Informacione shtese

Siperfaqja
67
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament