1+1 per qira te kompleksi Arlis, rr e Kavajes

2023-06-19 13:03   Real Estate   Tirana   27 views Reference: 450

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te kompleksi Square 21, rruga e Kavajes, me siperfaqe 73m2, kati i 3 me ashensor

Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

600€/Muaj

Ofrohet i kompletuar si ne foto

Informacione shtese

Siperfaqja
73
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament