1+1 per qira te kompleksi Zirkon, rruga Kongresi i Manastirit

2023-06-18 12:04   Real Estate   Tirana   35 views Reference: 447

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 430 €


Disponojme per qira apartament 1+1, te kompleksi Zirkon, me siperfaqe 67m2, kati i 5 i banimit ne pallat te ri me ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, ballkonte dhe tualet

Apartamenti eshte teresisht i investuar

Orientimi Lindje-Perendim

430€/Muaj

0696750109

Informacione shtese

Siperfaqja
67
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament