1+1 per qira te rruga 4 Deshmoret

2023-06-30 10:53   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 476

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 370 €


Disponojme per qira apartament 1+1 ne rrugen 4 Deshmoret, afer shkolles, me siperfaqe 60m2, kati i 2 me ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto

40.000 Lek/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament