1+1 per qira te Rruga e Dibres, afer kompleksit Halili

2023-06-19 14:39   Real Estate   Tirana   26 views Reference: 453

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te Rruga e Dibres, afer kompleksit Halili, me siperfaqe 78m2, kati i 3 me ashensor

Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

500€/Muaj

Ofrohet i mobiluar si ne foto

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament