1+1 per qira te sheshi Wilson, afer postes nr.8

2023-06-15 12:06   Real Estate   Tirana   29 views Reference: 439

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te sheshi Wilson, afer postes nr.8, me siperfaqe 89m2, kati i 5 me ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Orientimi: Jug-Lindje

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore

600 Euro/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
89
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament