1+1 per shitje mbi shkollen e baletit

2023-06-20 09:53   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 454

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 84 000 €


Disponojme per shitje apartament 1+1 mbi shkollen e baletit, pas Fakultetit te Shkencave te Natyres, me siperfaqe 52.1m2, kati i 2 i nje pallati ekzistues me tulla te bardha

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, korridor shperndares dhe tualet

Apartamenti shitet si ne foto

Me certifikate pronesie

84.000 Euro

Informacione shtese

Siperfaqja
52
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po