1+1 te kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

2023-06-17 09:38   Real Estate   Tirana   54 views Reference: 445

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Disponojme per qira apartament 1+1, te 21 Dhjetori, kompleksi Kontakt, me siperfaqe 70m2, kati i 3 me ashensor

Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

450€/Muaj

Teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament