1+1 te kompleksi Mangalem ne Ali Dem, 300 euro

2023-06-13 17:13   Real Estate   Tirana   47 views Reference: 430

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te kompleksi Mangalem ne Ali Dem, me siperfaqe bruto 5m2 kati i 4 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar me parket
Tatimi burimi i perfshire ne cmim
350€/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
55
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament