1+1 te Komuna e Parisit, afer kompleksit Kika 2

2023-06-21 11:42   Real Estate   Tirana   28 views Reference: 457

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te Komuna e Parisit, afer kompleksit Kika 2, me siperfaqe 70m2, kati i 5 pa ashensor

Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe jepet per here te pare me qira

450 Euro/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament