1+1 te Pazari i Ri, rruga Beqir Luga

2023-06-14 16:02   Real Estate   Tirana   330 views Reference: 436

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Ofrojme per qira apartament 1+1 te Pazari i ri, rruga Beqir Luga, me siperfaqe 75m2, kati i 1 ne pallat te vjeter

Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, ballkon dhe tualet

Ofrohet i mobiluar si ne foto

600 Euro ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
1 + 1
Tipi Nderteses
Apartament