1+1 te Rruga e Elbasanit, afer ish 7-xhuxhave

2023-06-19 10:03   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 448

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 420 €


Disponojme per qira apartament 1+1 te rruga e Elbasanit, afer ish 7-xhuxhave, me siperfaqe 6m2, kati i 2
Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
420€/Muaj
Teresisht i kompletuar

Informacione shtese

Siperfaqja
66
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament