1+1 te rruga Haxhi Hysen Dalliu, afer Prokurorise

2023-06-12 12:41   Real Estate   Tirana   338 views Reference: 420

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Ofrojme per qira apartament 1+1 te rruga Haxhi Hysen Dalliu, me siperfaqe 60m2, kati i 8 me ashensor

Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto

450 Euro ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament