2+1 afer Pallatit me Shigjeta

2023-06-21 11:07   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 455

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 440 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 afer Pallatit me Shigjeta, me siperfaqe 100m2, kati i 7 me ashensor

Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet

Ofrohet i mobiluar si ne foto

47.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament