2+1 ne Kinostudio, afer Raiffeisen Bank

2023-06-12 12:53   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 421

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 425 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 ne Kinostudio, afer Raiffeisen Bank, me siperfaqe 95m2, kati i 6 (jo i fundit) me ashensor
Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet
Ofrohet i mobiluar si ne foto
45.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
95
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament