2+1 pas ambasades amerikane, te shkolla Osman Myderizi

2023-06-23 15:44   Real Estate   Tirana   57 views Reference: 461

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 100 000 €


Disponojme per shitje apartament 2+1 te Komuna e Parisit, me siperfaqe te shenuar ne certifikate 74m2 dhe sip e matur 95m2, kati i 5 i fundit ne nje pallat ekzistues

Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon i mbyllur dhe tualet

Me certifikate pronesie

100.000 Euro

Informacione shtese

Siperfaqja
95
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament