2+1 per qira afer restorant Freskut, ap i ri

2023-06-26 10:25   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 462

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 afer restorant Freskut, me siperfaqe 85m2, kati i 6 me ashensor

Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet

Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar dhe ka mobilim te ri

I pabanuar me pare

400 Euro ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
85
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament