2+1 per qira ne Astir, te vila L 2

2023-06-29 15:21   Real Estate   Tirana   29 views Reference: 475

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 460 €


Disponojme per qira apartament 2+1 ne Astir, te Vila L 2, me siperfaqe 90m2, kati i 7, pallat i vitit 2023 me 2 ashensore

Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i pabanuar me pare, ka mobilim te ri dhe cilesor

Ne zone ka mundesi parkimi, administrimi i perfshire ne cmim

50.000 Lek/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament