2+1 per qira ne Don Bosko, 45.000 Lek ne Muaj

2023-06-14 12:21   Real Estate   Tirana   26 views Reference: 433

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 420 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 ne Don Bosko, afer Bujtines se Gjelit, me siperfaqe 75m2, kati i 2 i nje shtepie private

Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet

Ofrohet i mobiluar si ne foto

45.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private