2+1 per qira ne Fresk, afer restorant Fresku

2023-06-26 10:31   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 463

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 afer restorant Freskut, me siperfaqe 100m2, kati i 6 me ashensor
Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet
Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar dhe ka mobilim te ri
I pabanuar me pare
400 Euro ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament