2+1 per qira te 21 Dhjetori, afer shkolles Sabaudin Gabrani

2023-06-26 12:45   Real Estate   Tirana   36 views Reference: 465

Vendodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni


Ofrojme per qira apartament 2+1 te 21 Dhjetori, afer shkolles Sabaudin Gabrani, me siperfaqe 67m2, kati i 1 ne pallat te vjeter

Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet

Ofrohet i mobiluar si ne foto

57.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
67
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament