2+1 per qira te Pazari i ri, afer qendres Lincoln

2023-06-14 12:36   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 434

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 te Pazari i ri, Qendra Lincoln, me siperfaqe 75m2, kati i 4 ne pallat te vjeter

Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet

Ofrohet i mobiluar

43.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament