2+1 per qira te rruga Jordan Misja

2023-06-16 11:45   Real Estate   Tirana   26 views Reference: 442

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 470 €


Ofrojme per qira apartament 2+1 te rruga Jordan Misja, afer Xhamise, me siperfaqe 85m2, kati perdhe

Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto

50.000 Lek ne Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
85
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament