2+1+2 per shitje te Kodra e Diellit, afer Eleonores

2023-06-21 12:46   Real Estate   Tirana   36 views Reference: 459

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 150 000 €


Disponojme per shitje apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit, afer Eleonores, me siperfaqe neto 94.46m2 dhe bruto 104m2, kati i 3 me ashensor (pallat i vitit 2013)

Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 2 tualete

Me certifikate pronesie

Orientimi Jug-Perendim

150.000 Euro

Informacione shtese

Siperfaqja
104
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament