2+1+2 te 21 Dhjetori, afer hotel Mondial

2023-06-29 14:43   Real Estate   Tirana   26 views Reference: 474

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 610 €


Disponojme per qira apartament 2+1+2 te 21 Dhjetori, rruga Kongresi i Lushnjes, me siperfaqe 75m2, kati i 1 ne pallat te vjeter

Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon

Orientimi Jug-Perendim

Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar me parket

65.000 Lek/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament