3+1+2 per shitje ne Fresk

2023-06-12 13:08   Real Estate   Tirana   420 views Reference: 422

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 125 000 €


Disponojme per shitje apartament 2+1+verande ne Fresk, afer ish Policise Bashkiake, me siperfaqe 120m2 ne certifikate + 50m2 verande, kati i 1
Organizimi: Soxhorno, 3 dhoma gjumi, korridor, verande dhe 2 tualete
Me certifikate pronesie
Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar
125.000 Euro

Informacione shtese

Siperfaqja
170
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament