Ambient komercial me qira tek Stadiumi Air Albania

2023-04-12 14:40   Real Estate   Tirana   145 views Reference: 137

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 2 700 €


Ambient komercial per qira tek Stadiumi Air Albania.

Ndodhet ne katin 0 me fasade xhami ne rruge kryesore me vizibilitet maksimal. Ambienti ka siperfaqe neto 130 m2 dhe eshte i organizuar ne dy ambiente te ndara, (ambient i dedikuar kuzhine) dhe 1 tualet.

Ambienti eshte i pershatshem per aktivitete si Bar-Restorant, studio dizajn, zyra, estetike, butique, pasticeri, pizzeri, snaks etj
Cmimi 2700 Euro/muaj
Ne cmim nuk eshte i perfshire tatimi prej 15%.

Per me teper informacion na kontaktoni

REMAX

Informacione shtese

Siperfaqja
130
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare