AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA TE RRUGA E BARRIKADAVE!

2023-03-30 13:22   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 49

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Ambienti ndodhet prane Selvise, ne nje pallat te sapo perfunduar me ashensor, fasade te ventiluar dhe te mireadministruar. Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje lartesi prej pese metrash, gje qe e ben te mundur te shfrytezohet edhe si ambient me 2 ndarje. Ka fasade xhami ne te gjithe hapesiren e tij, gje qe e ben te pershtatshem jo vetem per dyqan, por edhe per zyra, klinika etj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
48
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare