Ambient komercial per qira tek Rr. Elbasanit

2023-04-12 14:33   Real Estate   Tirana   79 views Reference: 136

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Ambient komercial me qira prane Rr. Elbasanit.

Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges me akeses shume te mire ne rruge.
Me fasade Xhami, i investuar me punime gipsi dhe sistem aspirimi, open space me 1 tualet. Siperfaqe neto 40 m2. Ofron mundesine e shfrytezimit te verandes.

I pershtatshem per Bar, Boutique, Zyra Exchange, Travel and Tours, Zyra Marketingu etj. qe kane prioritet vizibilitetin.

Qiraja 50,000 leke/muaj. Cmimi nuk perfshin tatimin 15%.

Per me shume informacion na kontaktoni

REMAX

Informacione shtese

Siperfaqja
40
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare