AMBIENT ZYRASH PER QIRA TEK ATSH!

2023-07-27 13:34   Real Estate   Tirana   81 views Reference: 501

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 €


Ambienti ndodhet ne katin e pare ne nje godine prane ATSH.
Eshte i organizuar ne 3 ambiente normale pune, nje salle te madhe, e cila eshte e ndashme ne 2, nje koridor shperndares, nje mabient kuzhine, 3 ballkone shume te bollshem, nje depo dhe dy tualete te vecuara.
Ne te gjitha ambientet ka sistem kondicionimi.
Godina ka mundesi parkimi dhe ne cmim jane te perfshira dy vende.
Eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh si: klinika, laborator, zyra te ndryshme etj

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
200
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Zyra