Ambient zyrash per qira, totalisht i mobiluar ne autostraden Tirane - Durres!

2023-04-04 14:17   Real Estate   Tirana   72 views Reference: 96

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 2 000 €


Ambient zyrash per qira, totalisht i mobiluar ne autostraden Tirane - Durres!
- Zyra ka nje siperfaqe neto prej 200m2, te ndare ne 7 ambiente, 3 zyra te ndara, 1 ambient per mbledhje, korridori shperndares, 4 tualete si dhe recepsioni ne hyrje te godines per pritjen e klieteve.
- Ofrohet toalisht i mobiluar, me te gjitha mjetet, mobiljet dhe pajisjet per zhvillimin e cfardolloj biznesi.
Zyrat ndodhen buze autostrades Tirane - Durres, ne afersi te Vores, gje qe e ben te mundur aksesin e menjehershem me kryeqytetin dhe nje prej qyteteve kryesore te Shqiperise sic eshte Durresi.
-Nder te tjera zyra ofron:
- siguri 24h me kamera,
- roje sigurie ne cdo kohe,
- recepsion i dedikuar,
- mundesi parkimi per me shume se 5-6 makina.
Cmimi eshte 2000 euro/muaj, pa perfshire ketu tatimin 15%.
Per me shume informacion kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
200
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Zyra