Ambient zyre me qera tek Sheshi Wilson

2023-03-24 09:19   Real Estate   Tirana   59 views Reference: 16

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 340 €


Ambient zyre me qira në një ndër zonat më të kërkuara momentalisht për zhvillimin e biznesit, tek sheshi Wilson.
Zyra organizohet në një recepsion i ndarë nga ambienti tjetër i punës dhe i rrethuar me fasadë xhami. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka akses direkt me rrugën.
Sipërfaqe totale prej 42 M2. Një ambient ideal për zyra noterie, avokatie, kontabiliteti..
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
42
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Zyra