Apartament 1+1 me qera ne Qender!

2023-04-10 09:36   Real Estate   Tirana   96 views Reference: 120

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Jepet apartament 1+1 me qera ne Qender!

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirreadministruar me ashensor.

Eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne Qender.

Organizohet ne nje sallon te bollshem, kuzhina e cila eshte e vecuar nga salloni, dhoma e gjumit dhe nje verande prej 20m2.

Per me teper informacione na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament