APARTAMENT 1+1 NE SHITJE 21 DHJETORI

2023-05-09 11:58   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 283

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 125 000 € Dakortesuar


Apartament 1+1 ne shitje tek 21 Dhjetori.

Ndodhet ne katin e 2 te nje objekti me ashensor organizohet nga korridori hyres,ambienti i dites,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Siperfaqe totale 74m2 dhe siperfaqe neto 66m2.Orientim jug-lindje drite natyrale gjate gjithe dites vjen si mundesi perfekte banimi apo investimi.

Informacione shtese

Siperfaqja
74
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament