Apartament 1+1 ne shitje ne Qerret "Bellavista"!

2023-05-23 11:00   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 352

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 80 000 € Dakortesuar


Apartament 1+1 ne shitje ne Qerret "Bellavista"
Apartamenti ndodhet ne vijen e dyte te bregdetit vetem 100metra nga deti .
Ndodhet ne nje objekt te vitit 2021 ndertim i ri me ashesnkr dhe sistem kapot .
Ofrohet totalisht i arreduar ne menyre bashkohore me amteriale dhe pajisje shume cilesore .
Apartamenti eshte super mjndesi si per pushime ashtu edhe per investim duke qene se mund te jepet 70€/nata gjate muajve te veres per qera ditore .
Disponon dokumentacion te rregullt .

Informacione shtese

Siperfaqja
67
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament