Apartament 1+1 ne shitje prane Komunes se Parisit!

2023-05-16 10:23   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 306

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 104 000 € Dakortesuar


Super apartament 1+1 fare prane Komunes se Parisit per shitje. Apartamenti ndodhet prane Big Market tek mbikalimi (Rruga ''Rrapo Hekali'')

Me siperfaqe optimale teper komode prej 81m2 bruto dhe 70m2 neto. Ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri, shume mire te administruar me ashensor. Apartamenti eshte i sapo investuar ne rifinitura si shtrim me parket AC4, dritare dopio xham gas argon, dyer te reja, punime murale etj.
Eshte i organizuar me nje korridor hyres i cili ben shperndarjen ne ambienti i dites se bashku me kuzhinen te cilat kane akses ne ballkon, dhome gjumi e cila po ashtu ka akses ne ballkon dhe nje tualet me dritare.

Informacione shtese

Siperfaqja
81
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament