Apartament 1+1 ne shitje tek 21 Dhjetori , prane hotel Mondial!

2023-05-20 13:48   Real Estate   Tirana   212 views Reference: 340

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 135 000 € Dakortesuar


Apartament 1+1 ne shitje tek 21 Dhjetori , prane hotel Mondial ! Apartamenti ka nje siperfaqje 64.6m2, ndodhet ne katin e pare banim ne pallat i vitit 2021 , me fasad te ventiluar, izolim termik dhe akustik, ventilim individual. Apartamenti organizohet nga korridor, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, dhome gjumi, tualet me dritare , verand. Apartament i sapo arreduar ne menyre moderne dhe nga markat me cilesore te njohura ne treg, sistem ngrohje ftohje multi split. Apartament ideal per investim pasi zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet ndaj ka edhe kerkes te lart per qeramarrje .Apartamenti ideal për banim, investim qira afat gjate ose qira ditore .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Informacione shtese

Siperfaqja
64
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament